Берза средњих школа

И ове године се Гимназија представила на Берзи средњих школа у основној школи „Јован Јовановић Змај“ у Кањижи. Да су ученици Гимназије свестрани и да се у новокнежевачкој Гимназији негују природне, друштвене науке и језици показали су експериментима из хемије ученице првог разреда Нина Милић и Тамара Недељковић уз асистенцију Милице Вулетић и Јоване Самарџић, изузетно интересантни квиз из енглеског језика су припремили ученици трећег разреда Ања Ранковић, Никола Грубор, Марина Живковић и Рацко Јањатов. „Друштвењаци“ нису заостајали те су припремили букмаркере са познатим изрекама као и тест личности из психологије који су преко таблета осмацима пуштали ученици другог разреда Владан Вучевић, Владимир Матијевић и Мина Милијашевић. За добру атмосферу је био задужен ученик првог разреда Филип Чонић, који је показао да је изузетно талентован гитариста.
Велико хвала професоркама Новки Баришић, Пирошки Чобанов, Бранислави Вигњевић, Зорици Илијашев и Андреди Давид за програм који су припремиле као и директорки Ангели Фекете и професору Недељку Кришанову за подршку. За добру организацију и неговање тимског рада , као пут ка успеху је заслужна психолог Матеја Пантелић!