Спортски дан – поново

Ученици наше школе су уживали у спортском дану који је организован у петак, 8.11.2013. године,  након наставе.

У оквиру спортских активности, дечаци су играли мали фудбал, а девојчице одбојку. Утакмице су организоване између различитих одељења, а и неки од професора су показали своје фудбалско и одбојкашко умеће, када су се придружили својим ученицима на терену. То је био велики изазов и за ученике и за њихове професоре, но добра енергија, пуно смеха и предана игра су итекако пријали свима.  Такође, ученици наше школе су овим мечевима отпочели припреме за Окружно такмичење из одбојке, као и за Куп толеранције, на којима ће учествовати.

Спортске судије су овом приликом били професорица физичког и вероучитељ и показали су непристрасност и објективност. Ипак, о резултатима мечева нико није бринуо; спортски дух и дружење су тог дана били много занимљивији.