Окружно такмичење у одбојци

0 1933

У нашој школи су организовани школско и општинско такмичење у одбојци, у оквиру којих су играни међуразредни мечеви, као и мечеви против екипа ученика средње школе „Доситеј Обрадовић’’. Школско се одржало 6. новембра, а општинско 8. новембра. Након тога, формиране су мушка и женска екипа, у чијем саставу су се нашли најбољи појединци из школе. Именоване екипе су узеле учешће на Окружном такмичењу у одбојци, које се одржавало у Кикинди, 13. новембра 2013. године.

На Окружном такмичењу у Кикинди су учестововале по две екипе у мушкој и у женској конкуренцији, и то екипа Гимназије из Новог Кнежевца и  екипа кикиндске гимназије „Душан Васиљев”.  У конкуренцији мушкараца, екипа наше школе је поражена резултатом 2:0. У женској конкуренцији такође је победила екипа домаћина резултатом 2:0.

Састав мушке екипе наше школе чинили су следећи ученици:
1) Ковач Акош
2) Рац Марк
3) Тертели Кристиан
4) Радуловић Ратко
5) Роквић Љубомир
6) Дер Доминик
7) Ранков Марјан

Женска екипа је играла у следећем саставу:
1) Мендергиш Сузана
2) Борисављевић Милена