Az 1975/1976-os generáció osztálytalálkozója

Az 1975/1976-os generáció osztálytalálkozója

0 1936

A törökkanizsai Gimnáziumban 2016. június 11-én 40 éves osztálytalálkozóra gyűlt össze a természettudományi-matematikai szakirány egykori IV.2 osztálya. A Gimnáziumot akkor még Braća Ribar Gimnáziumnak hívták. Az osztályfőnök, aki a kémiatanár is volt, Rašović Slobodanka megtartotta a hagyományos osztályfőnöki órát. Az egykori diákok a padokban ülve visszaemlékeztek az iskolában töltött évekre, barátokra, szerelmekre és a kitartó tanulásra. Felidézték egykori tanáraikat, és a tőlük kapott osztályzatokat is. Megemlékeztek azokról, akik már eltávoztak az élők sorából, de a diákéletük szerves részét képezték.
Köszönet érte, hogy nem felejtették el egykori iskolájukat, és adóztak az osztálytalálkozók hosszú múltra tekintő hagyományának!

NINCS HOZZÁSZÓLÁS

Hozzászólás!