Balkán ifjúsági bajnokság 2016

Balkán ifjúsági bajnokság 2016

0 1677

Az ifjú asztaliteniszezők 2016. évi Balkán bajnokságát a montenegrói Tivatban rendezték. Erre a Balkán-félsziget minden országából érkeztek résztvevők. A legnagyobb esélyesek a román és a szerb válogatott tagjai voltak. A junior kategóriában Szerbiát Gimnáziumunk tanulója, Vignjević Dragana képviselte. Kiegyenlített küzdelemben Dragana egyéniben és csapatversenyben is aranyérmes lett. Az újságíró szakkör tudósítójának kérdésére válaszolva Dragana elmondta, hogy nem lepte meg a sikeres szereplés, mert szerinte jelenleg Szerbiának van a legerősebb asztalitenisz csapata. A két arany mellé Dragana egy harmadikat is nyert: párosban Tijana Jokić-tyal karöltve diadalmaskodtak a mezőnyön.
Draganának szívből gratulálunk, és sok sikert kívánunk!

Hasonló bejegyzések

0 1877

0 1788

NINCS HOZZÁSZÓLÁS

Hozzászólás!