Új hordozható számítógépek

Új hordozható számítógépek

0 1869

A Gimnázium újabb taneszközöket kapott az oktató-nevelő munka feltételeinek javítására, Két HP márkájú hordozható számítógéppel/laptoppal bővült a korszerű taneszközök sora, amelyek értéke 125 000 dinár.
Gimnáziumunkban jelenleg minden tagozatra jut laptop és kivetítő (projector), ebből a szempontból Vajdaságban az egyik legjobban felszerelt iskola vagyunk.
A modern technikai felszerelések használata a tanítás menetét is korszerűvé teszi, megkönnyítve ezzel a tanárok munkáját, sőt a tanulókat is intenzíven bevonja a tananyag feldolgozásába ( például bemutatók készítése révén). A tanulók és a tanárok tapasztaltai kedvezőek a technikai eszközök használata kapcsán, a tanórák izgalmasabbak, dinamikusabbak, érdekesebbek, ami elsődleges szempont az iskola Fejlesztési tervének alapján.

Hasonló bejegyzések

0 3259

NINCS HOZZÁSZÓLÁS

Hozzászólás!