Körzeti verseny matematikából

Körzeti verseny matematikából

0 1429

Szombaton, 2016.01.23-án tartották a középiskolások körzeti matematikaversenyét. A rendezvény házigazdája a zentai Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium volt. Iskolánk három tanulója jutott tovább erre a megmérettetésre: a második osztályos Babić Igor és Rokvić Vladimir, illetve Bungin Nemanja első osztályos tanuló. Mindhárom tanuló kitett magáéert, és méltó módon képviselte iskolánkat. Annak ellenére, hogy a mezőny erős volt, a feladatok pedig nagyon nehezek, tanulóink jó helyezéssel térhettek haza. Bungin a második helyen végzett hét tanuló közül, Babić és Rokvić 5. és 6. helyen végeztek a 9 versenyző közül. Ifjú matematikusaink a Zentai Gimnázium, a kikindai Dušan Vasiljev Gimnázium, illetve a kikindai és az adai Műszaki Középiskola diákjaival mérték össze tudásukat.
Gratulálunk és sok sikert kívánunk az előttük álló versenyekhez!

NINCS HOZZÁSZÓLÁS

Hozzászólás!