A községi elnök látogatása

A községi elnök látogatása

0 1262

Gimnáziumunkat januárban meglátogatta Dragan Babić községi elnök. A látogatás alkalmával a községi elnök és a Gimnázium igazgatója, Milan Čubrilo körbejárták az intézmény épületét, és megállapították, hogy az épület a tornaterem és az öltözők felújítási munkálatai, illetve a régi, elavult nyílászárók cseréje után sokkal előnyösebb arcát mutatja. A Gimnázium igazgatója kihasználva az alkalmat, rámutatott az intézmény jelenlegi gondjaira, a még fennálló hiányosságokra, illetve azok lehetséges megoldásaira. A községi elnök is egyezik azzal, hogy az oktatásnak elsődleges szerepe kell, hogy legyen a Törökkanizsa község fejlesztési tervében, és ebben a kérdésben együtt kell működni. Törökkanizsa község nevében Dragan Babić ígéretett tett rá, hogy az anyagi lehetőségek keretei között segíteni fognak, hogy a Törökkanizsai Gimnázium tanulói és tanárai számára minél jobb munkafeltételeket teremtsenek.

NINCS HOZZÁSZÓLÁS

Hozzászólás!