Községi matematikaverseny a gimnáziumban

Községi matematikaverseny a gimnáziumban

0 1478

A Gimnázium hagyományosan a középiskolások községi matematikaversenyének egyetlen résztvevőjeként a megmérettetés szervezője is egyúttal, így van ez a 2015/2016-os tanévben is.
A községi versenyt 2015.12.12-én tartottuk 10 órától 13 óráig a Gimnázium helyiségeiben ( a tanáriban).
A versenyen a Gimnázium legjobb diákjai vettek részt, akik kimagasló matematikatudásról tettek bizonyságot. Ebben az évben ők Vladimir Rokvić és Igor Babić második osztályos tanulók, Nemanja Bungin, Jelena Zakić és Vanja Novakov első osztályos tanulók voltak. A verseny lebonyolítását Mijatov Gordana és Kis Jovák Viktor matematikatanárok végezték.
A tanulók és tanáraik egyetértettek abban, hogy a feladatok nagyon nehezek voltak, de nem megoldhatatlanok. Az elért eredmények alapján a körzeti versenyre – amelyet 2016.01.23-án Zentán tartanak – Nemanja Bungin első osztályos tanuló, valamint Vladimir Rokvić és Igor Babić második osztályos tanulók jutottak tovább.
Gratulálunk a résztvevőknek!

NINCS HOZZÁSZÓLÁS

Hozzászólás!