A gimnázium nagyértékű fényképezőgépet és felszerelést kapott

A gimnázium nagyértékű fényképezőgépet és felszerelést kapott

0 1243

A Tartományi Oktatási, Jogalkotási, Közigazgatási és Nemzeti Kisebbségi – Nemzeti Közösségi Titkárság ez év májusában kiírt pályázatán, amelyen a Vajdaság területén működő középfokú oktatási intézmények pályázhattak eszközbeszerzési támogatásra, a Törökkanizsai Gimnázium pénzeszközöket nyert modern fotófelszerelés vásárlására. A titkárság 293 ezer dinárt biztosított, viszont a a teljes felszerelés ára 335 139,00 dinár volt, a hiányzó összeget a Törökkanizsai község önkormányzata biztosította.
A felszerelést a Gimnázium újságíró-szakköre használja, és hasznos szolgálatot tesz az iskolai rendezvényeken, illetve minden olyan eseményen, szemlén, versenyen, ahol iskolánk tanulói részt vesznek.

NINCS HOZZÁSZÓLÁS

Hozzászólás!