Kitalálósat játszottunk

Kitalálósat játszottunk

0 1941

A Gyermekhetet iskolánkban különféle játékokkal, rendezvényekkel ünnepeltük meg, amelyeket az iskola tanárai a diákparlamenttel és a tanulókkal együtt szerveztek. Az egyik ilyen esemény a kitalálós játék, amelyet az osztályok csapatai játszottak. A játékmester Neda Kutanjac fizikatanárnő volt. Az első fordulóban az első osztály játszott a második ellen, és a harmadik a negyedik osztály ellen, a döntőben az így továbbjutó két csapat mérkőzött meg egymással.
A játék három fordulóból állt:
1. forduló: “Kagylózás”
2. forduló: “Olvass a számról”
3. forduló: “Asszociáció”
A legtöbb pontot gyűjtő csapat nyert. Izgalmas játékban, kis pontkülönbséggel végül a második osztály csapata diadalmaskodott: Dragana Lakićević, Jelena Ljubičić és Tatjana Šećerov. A többi csapat tagjai:
Első osztály: Jelena Zakić, Danica Žigić és Bojan Knežević
Harmadik osztály: Milica Zakić, Natalija Lancoš és Marijana Zakić
Negyedik osztály: Dunja Životin, Olga Oluški és Miljana Kolbl.

Hasonló bejegyzések

0 2051

0 1915

NINCS HOZZÁSZÓLÁS

Hozzászólás!