Vigyázz magadra

Vigyázz magadra

0 1523

A Tartományi Sport és Ifjúsági Titkárság jóváhagyta iskolánk pályázatát.

Iskolánkban folyamatban van az „Vigyázz magadra” nevet viselő pályázat, melynek célja alapvető ismeretet nyújtani a függőségről, a pszihoaktiv anyagok káros hatásáról. A tanulók pszihológiai műhelymunkák keretén belül tanulhatják meg milyen veszélyeket rejt magában a kábitószer fogyasztás. A pszichológiai műhelyeket a Szociális Munka Központ pszihológusa, Branimir Rankov vezeti, aki egyben a projekt szerzője is.
A pályázatot a Tartományi Sport és Ifjúsági Titkárság támogatja 150 000 dinárral. Az elnyert pénzösszegből nem csupán pszihológia műhelyek szervezését biztositották, de új tantermet is felszereltek: asztalt, székeket és laptopot vásároltak. A termet a pályázat ideje alatt a pszihológiai műhelyek megtartására használják, a későbbiekben pedig a tanitást és a timek munkáját fogja szolgálni.

NINCS HOZZÁSZÓLÁS

Hozzászólás!