Középiskolások beszédversenye Adán

Középiskolások beszédversenye Adán

0 1587

A Szarvas Gábor Nyelvművelő Napok keretében 2014. október 9-én beszédversenyt tartottak a középiskolák magyar tagozatos diákjai számára. Adán a városháza dísztermében került sor erre a rendezvényre. Idén a törökkanizsai Gimnázium tanulói is részt vettek a beszédművészeti versenyen. A harmadikosok közül Beretka Izabella, a negyedikesek közül pedig Kószó Ramón mérette meg magát.

A verseny két részből állt. Az első részben 2 perces, szabadon választott prózai szöveget kellett elmondaniuk fejből. A verseny második részében a helyszínen kaptak egy szöveget, amelyet 10 perces olvasás után emlékezetből mondtak el.

Bár dobogós eredmény nem született, de büszkék lehetünk а tanulóinkra, mert minden tőlük telhetőt megtettek.

Hasonló bejegyzések

0 1283

0 1677

0 1638

NINCS HOZZÁSZÓLÁS

Hozzászólás!