Orosz prezentáció

Orosz prezentáció

0 2924

A III1 tanulói igencsak aktívak az orosz nyelvórákon, s tanulásvágyukat mi sem fejezi ki jobban, mint az eddig megszervezett előadások, versmondások és más bemutatók amelyeken eddig részt vettek.
Oksana tanárnő kezdeményezésére ezúttal egy olyan prezentáció elkészítését vállalták fel, amely bemutatja Oroszország kultúráját, városait, szokásait és természeti csodáit.
A bemutató elkészítéséhez szükséges anyagot az internetről és könyvekből szerezték be, s meglehetősen mélyen beleásták magukat a témába. Úgy gondolták, hogy egy ilyen anyag más számára is érdekes lehet, főleg ha orosz nyelvről van szó, ezért az elkészített prezentációt ezúton szeretnék megosztani minden érdeklődővel.
Az alkotás elkészítésében Miškov oksana tanárnő felügyelete mellett rész vettek: Grmača Marijana, Ujhelji Peter, Borisavljević Milena, Milojčić Spasoje, Radulović Ratko, Miškov Milena valamint Mendergiš Suzana.

Hasonló bejegyzések

0 1538

NINCS HOZZÁSZÓLÁS

Hozzászólás!