Atlétikai próbapályás döntő

Atlétikai próbapályás döntő

0 2407

Az iskolai sport népszerűsítésének céljából a Vajdasági Iskolai Sportszövetség és az Educons University közös szervezésében megrendezésre került az EDU X FIT – atlétikai próbapályás verseny. Az ezen és az ehhez hasonló versenyek való részvétel elősegíti az iskolai sportok fejlődését, valamint segít abban, hogy a sport elválaszthatatlan része legyen az iskolai nevelésnek.
Az újvidéki döntőn a Törökkanizsai Gimnázium tanulói is részt vettek Čukurov Katarina, Jovanić Srđana, Pető Ervin és Kiss Viktor képviseletében. A régió 18 iskolájából álló mezőnyben gimnáziumunk tanulói kiemelkedően bizonyítottak, kiváltképp Kiss Viktor, aki második helyezést ért el.
Mindenkinek szívből gratulálunk.
A verseny mellett jutott idő az Educons egyetem megtekintésére és barátkozásra is. A találkozón jelen volt Fratrić Franjo, aki a projekt szellemi atyja és Đukić Jasna iskolai sportkoordinátor is.
Bízunk benne, hogy a jövőben is részt vehetünk hasonló eseményeken.

A fordítást Jerasz Anton készítette Jovanović Sandra szerb nyelven írt bejegyzése alapján.

Hasonló bejegyzések

0 1694

0 2017

0 1888

0 1887

NINCS HOZZÁSZÓLÁS

Hozzászólás!