Valentine’s Day

Valentine’s Day

0 2293

Február 14.-én az Angol kuckó tagjai előadással ünnepelték meg a Szerelmesek napját. Hatodik óra után a Gimnázium tanulói átvonultak a városi könyvtárba, ahol meghallgattak két dalt Aleksandra Vinarž előadásában és néhány idézetet a kulturális élet nagyjaitól. Ezeket Milijana Rakin, Marija Bodroža, Branislava Vignjević és Katarina Čukurov olvasta fel. Ivan Gal, Marijana Grmača, Ivana Rankov, Spasoje Milojčić és Natalija Lancoš  pedig PowerPoint beszámolót készített VIII. Henrik, II. Erzsébet, Margaret Theatcher, Barac Obama, Vilmos herceg és Katalin hercegnő szerelmi életéről. Az előadást Srđana Jovanić vezette Ljubomir Rokvić pedig technikai segítséget nyújtott. Köszönjük nekik a szép estét!

Hasonló bejegyzések

0 1796

0 1585

0 2020

0 1894

NINCS HOZZÁSZÓLÁS

Hozzászólás!