Barátságos mérkőzés

Barátságos mérkőzés

0 1883

Február 7-én barátságos mérkőzésen mérhették össze erejüket a „Jovan Jovanović Zmaj” általános iskola és a Gimnázium tanulói. A gyakorló meccs jól jött mindkét csapatnak, hiszen része volt a kikindai körzeti versenyre való felkészülésnek. A vidám hangulatban a játékosok mindenekelőtt kifogástalan, sportszerű magatartásukról tettek tanúbizonyságot, mindamellett, hogy bebizonyították – fizikai állóképességük és taktikai érzékük is magas szinten áll.
A győzelmet végül is a Gimnázium csapata mondhatta magának, köszönve ezt a fiúk gyorsságának és összjátékának.

Reméljük, hogy hasonló meccsekben a közeljövőben is sor kerül.

A fordítást Jerasz Anton készítette Jovanović Sandra szerb nyelven írt bejegyzése alapján.

Hasonló bejegyzések

0 1595

0 1904

0 1760

0 1803

NINCS HOZZÁSZÓLÁS

Hozzászólás!