Barátságos mérkőzés

Barátságos mérkőzés

0 1988

Február 7-én barátságos mérkőzésen mérhették össze erejüket a „Jovan Jovanović Zmaj” általános iskola és a Gimnázium tanulói. A gyakorló meccs jól jött mindkét csapatnak, hiszen része volt a kikindai körzeti versenyre való felkészülésnek. A vidám hangulatban a játékosok mindenekelőtt kifogástalan, sportszerű magatartásukról tettek tanúbizonyságot, mindamellett, hogy bebizonyították – fizikai állóképességük és taktikai érzékük is magas szinten áll.
A győzelmet végül is a Gimnázium csapata mondhatta magának, köszönve ezt a fiúk gyorsságának és összjátékának.

Reméljük, hogy hasonló meccsekben a közeljövőben is sor kerül.

A fordítást Jerasz Anton készítette Jovanović Sandra szerb nyelven írt bejegyzése alapján.

Hasonló bejegyzések

0 1694

0 2017

0 1889

0 1888

NINCS HOZZÁSZÓLÁS

Hozzászólás!