Félévzáró többnyelvű előadás

Félévzáró többnyelvű előadás

0 2129

December 23.-án többnyelvű előadással búcsúztak az első félévtől a gimnázium tanulói. Angol, német, spanyol és orosz nyelven szavaltak illetve énekeltek karácsonyi, újévi dalokat és verseket. A műsort Fekete Angéla tanárnő szervezte Kövecsek Anikó, Dobróka Laura, Pejčić Jelena és Miškov Oksana tanárnők közreműködésével.

Vinarž Aleksandra angol nyelven elénekelte a Csendes éj nevű dalt, Bodroža Marija, Olga Oluški, Vajdovics Viktória, Ágoston Tamás és Szabó Kinga angol nyelven, Rakin Milijana, Juhász Katinka és Srđan Jakovljević németül, Popovity Virág, Beader Aleksandra, Branislava Vignjević spanyolul, Grmača Marijana és Milojčić Spasoje pedig oroszul szavaltak. Az iskolát ünnepi hangulatban hagyták el a diákok…

Hasonló bejegyzések

0 1551

0 1969

NINCS HOZZÁSZÓLÁS

Hozzászólás!