Atlétikai próbapályás verseny

Atlétikai próbapályás verseny

0 2347

December 2-án a Gimnázium III. és IV. osztályos tanulói motorikus képességüket tesztelték egy atlétikai próbapályán, ahol öt különböző feladatban mutatathatták meg erejüket, gyorsaságukat és kitartásukat.

Az atlétikai megmérettetés szervezője az Educons University valamint az Iskolai Sportszövetség, élén kiemelt atlétánkkal, Dudaš Mihail tízpróbás sportolónkkal. A rendezvény célkitűzése az atlétika, mint a sportok királynőjének propagálása és a fiatalok közti népszerűsítése.

Az általános iskolai pajtások biztatásával és támogatásával a Gimnázium tanulói mindent beleadva figyelemreméltó eredményeket értek el.

Női mezőnyben első helyen végzett Jovanić Srđana, második lett Čukurov Katarina, míg a harmadik helyet Rakin Milijana és Vignjević Branislava osztották.

A fiúknál Törteli Krisztián lett az első, második Kiss Viktor és harmadikként végzett Pető Ervin.

A legsikeresebbek december 28-án, Újvidéken, a nemzetközi atlétikai találkozó keretein belül fognak megmérkőzni tizenhárom vajdasági iskola legjobbjaival, ahol a versenytársak mellett várhatóan sok ismert atlétával is találkozhatnak.

A fordítást Jerasz Anton készítette Jovanović Sandra szerb nyelven írt bejegyzése alapján.

Hasonló bejegyzések

0 1725

0 1917

0 1829

NINCS HOZZÁSZÓLÁS

Hozzászólás!