Újabb sportnap

Újabb sportnap

0 1881

November 8-án iskolánk tanulói lelkesen üdvözölték a tanítás után megrendezett sportnapot, melyen a fiúk labdarúgásban, a lányok pedig röplabdában mérték össze tudásukat.

A mérkőzések során osztályok játszottak osztályok ellen, de végül a tanárok is megmutathatták tudásukat és kitartásukat, amikor is csatlakoztak a pályán lévő fiatalokhoz. Az utolsó meccsek komoly kihívást jelentettek tanárok és diákok számára egyaránt, de a felszabaduló energia, a sok nevetés és a játék öröme mindenkinek jólesett. A találkozónak persze tétje is volt, hiszen tanulóink közül most válogatták ki azokat, akik a Körzeti röplabdaversenyen és a Tolerancia kupán képviselni fogják a Törökkanizsai Gimnáziumot.

Az iskola tornatanára és a hitoktató pártatlan mérkőzésvezetőnek bizonyultak, bár az eredményekkel nem igazán törődött senki sem, hiszen a sportszellem és a barátkozás fontosabb volt minden másnál.

A fordítást Jerasz Anton készítette Drašković Anastazija szerb nyelven írt bejegyzése alapján.

Hasonló bejegyzések

0 1295

0 1568

0 1377

0 1542

NINCS HOZZÁSZÓLÁS

Hozzászólás!