Előadás a nemi úton terjedő betegségekről

Előadás a nemi úton terjedő betegségekről

0 2103

November 29-én, az AIDS elleni küzdelem világnapnapján a szexuális úton terjedő betegségekről tartottak előadást a Törökkanizsai Fiatalok Irodája és az Egészségház szervezésében. A Törökkanizsai Gimnázium és a „Dositelj Obradović” középiskola tanulói megismerkedhettek a nemi úton terjedő betegségek különböző  változataival, s az azok elleni védekezési-, illetve gyógyítási módszerekkel.

A Törökkanizsai Egészségház orvosa, Vesna Stojanov volt a szakelőadó, akinek a tanulók az előadást követően kérdéseket tehettek fel az elhangzott témákkal kapcsolatban.
Az újvidéki „Omladina JAZAS-a” szervezetnek köszönhetően kiosztásra kerültek felvilágosító képeslapok és szórólapok, valamint а védekezést szolgáló óvszerek.

A fordítást Jerasz Anton készítette Mijatov Gordana szerb nyelven írt bejegyzése alapján.

Hasonló bejegyzések

0 2007

NINCS HOZZÁSZÓLÁS

Hozzászólás!