Körzeti röplapdaverseny

Körzeti röplapdaverseny

0 2442

Az elmúlt napokban megrendezett iskolai és községi röplabda rangadók után végül is kialakult a férfi és női röplabda-válogatottunk, melyben iskolánk legjobb amatőr játékosai kaptak helyet. A csapatok összeállítását a Nagykikindai Körzeti verseny is sürgette, amelyet november 13-án tartottak meg.

A területi megmérettetésen iskolánk csapatai mellett a nagykikindai „Dušan Vasiljev” gimnázium válogatott csapatai vettek részt úgy férfi, mint női kategóriában. Sajnos mindkét csapatunk kikapott a hazai csapatoktól, de annak ellenére büszkék vagyunk rájuk, hisz derekasan küzdöttek.

A férfi válogatott tagjai:
1) Kovács Ákos
2) Rác Márk
3) Törteli Krisztián
4) Radulović Ratko
5) Rokvić Ljubomir
6) Dér Dominik
7) Rankov Marjan

A női válogatott tagjai:
1) Mendergiš Suzana
2) Borisavljević Milena
3) Csanádi Evelin
4) Potrebić Danica
5) Miladinov Dijana
6) Bíber Klaudia
7) Popovity Virág
8) Vajdovics Viktoria

A fordítást Jerasz Anton készítette Jovanić Sandra szerb nyelven írt bejegyzése alapján.

Hasonló bejegyzések

0 1725

0 2056

0 1944

0 1917

NINCS HOZZÁSZÓLÁS

Hozzászólás!